Маючи історичне надбання радянського режиму, кримінальне провадження завжди мало односторонній характер. Однак, такий репресивний формат досудового розслідування в Україні не змінився навіть після прийняття доволі прогресивного Кримінального процесуального кодексу України в 2012 році. В свідомості переважної більшості до сих пір лишається впевненість саме у каральному порядку кримінального провадження.

Але прогресивні зміни юридичної науки вносять суттєві корективи, наслідком яких є зміщення саме на змагальний характер. Основами останнього є першочергово рівність та законність. Дане твердження підкріплюється і правовими позиція судової гілки влади.

Разом із тим, аби розібратись у всіх тонкощах кримінального законодавства, мати можливість врахувати всі деталі конкретної справи та правильно спланувати тактику і стратегію захисту, необхідні об’ємні в сукупності знання та досвід.

Тому ми рухаємось лише уперед, постійно розвиваємось, вдосконалюємо наші навички та накопичуємо досвід. Захищаючи наших клієнтів – досягаємо максимально необхідного результату. Інтереси клієнтів є пріоритетними для нас, як і принципи законності.

Ми готові долучатись до Вашого захисту на будь-якому етапі – окрема процесуальна дія, стадія досудового розслідування (як до, так і після вручення повідомлення про підозру), під час судового розгляду.

Підготуватись до можливого тиску у вигляді кримінального провадження, передати документи на зберігання адвокату? Проводиться невідкладна слідча дія, обшук, затримання? Негайно телефонуйте і ми прибудемо в найкоротші строки аби забезпечити належну та повну правову допомогу і захист!

 

З повагою,

Расторгуєв Олександр

Адвокат, Керуючий Бюро

Расторгуєв Олександр