Рівень професіоналізму кожного спеціаліста залежить від його схильностей до відповідної професії. Якщо ще з дитинства людину супроводжували мрії виступу в суді відстоювання інтересів клієнта, такий адвокат є фанатом своєї справи, який досягне поставленої цілі. Практичний досвід почав свій старт на початку тисячоліття. І в цьому є певна знаковість. З того часу відбулося багато змін – нові принципи та стандарти, процесуальні кодекси, безліч реформ. Революції в країні…

Змінювався і статус. Спочатку юрист з представницькими повноваженнями. Юридична компанія. Далі адвокат. І вже в силу реформи адвокатури, в січні 2019 року ми трансформувалися в Адвокатське Бюро.

Однак незмінною залишається позиція до постійного прогресу та розвитку. Накопичений досвід трансформуємо у професіоналізм. Постійно відслідковуємо зміни та тенденції у правовій науці та практиці, а тому завчасно передбачаємо майбутні зміни.

Кожна наша дія є обдуманою та контрольованою. Репутація непорушною та кришталево бездоганною. Саме це і цінується нашими клієнтами. А ми в свою чергу цінуємо їх інтереси, прикладаємо всіх зусиль до захисту та відстоювання прав клієнтів.

 

З повагою,
Расторгуєв Олександр
Адвокат, Керуючий Бюро

Расторгуєв Олександр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *